Naše nabídka

Follow Along

Svatební stany

Nůžkové i velkoplošné stany, pagody, podlahy a pódia.

Židle a stoly

Bílé dřevěné židle s polstrováním, luxusní konferenční židle v několika barvách, dětské jídelní stoličky a různé velikosti kulatých, či obdélníkových stolů a bistrostolků.

Pro nejmenší

Přebalovací pulty, dětské koutky a jídelní židličky.

Potahy a ubrusy

Strečové potahy na bistro stolky, kulaté i hranaté stoly a židle. Rautové sukně i klasické bílé ubrusy. Saténové potahy na židle s mašlemi v různých barvách.

Dekorace

Svícny, organzy, sušené i živé květiny, konstrukce a balónkové dekorace.

Světelné dekorace

LED baldachýny do stanů, světelné zástěny a dekorační svítící drátky na stoly. Skleněné i papírové lustry do stanů a profesionální scénické osvětlení.

Ozvučení a osvětlení

Profesionální zvuková a světelná technika předních světových výrobců včetně školené obsluhy, která uspokojí i nejnáročnější umělce. Nabízíme také pronájem hobby aparatury pro samoobslužné použití.

Hudba

V nabídce máme jak hudbu k obřadu, či příchodu hostů (housle, klavír, saxofon, jazzová kytara, harfa), tak pro celovečerní zábavu v podobě kvalitních DJ, karaoke show, videodiskotéky, nebo profesionálních kapel.

Umělci

Špičkové a originální umělecké programy účinkující na V.I.P. akcích jsou nyní k mání i pro Vaši svatbu. Programy, které znáte z televizních obrazovek, či prestižních akcí.

Doprovodný program

Zažijte několika hodinovou zábavu s našimi fotokoutky, barmany, karikaturisty, mobilním casinem, virtuální realitou.

Doplňkové služby

Svatební koordinace, Hlídání dětí, Drive and drink

Zábavné atrakce

Vlastníme několik desítek zábavných atrakcí jak pro děti, tak dospělé. Ideální doplněk na volnou zábavu, nebo jako doplněk tematické svatby.

TOP WC a sanitární technika

Sanitární přívěsy TOP WC nastavují nový standard v tomto segmentu technického zajištění akcí. Pro méně náročné klienty nabízíme možnost pěkných plastových kabinek a woshbowlů.

Catering

V oblasti cateringu spolupracujeme pouze s profesionály. Rádi Vám připravíme nabídku cateringu na míru Vaší akci, nebo Vám pronajmeme vlastní vybavení jako čokoládové fontány, stroje na cukrovou vatu a další vybavení.

3D tisk

Prostřednictvím vlastní 3D tiskárny Vám vytiskneme svatební motýlky, doplňky na stůl, jmenovky, svatební oznámení a další doplňky dle Vašeho přáni. Poptejte nás v kontaktech.

Máte dotaz? 

Nebojte se nás kontaktovat. Naši zaměstnanci vám budou velmi rádi nápomocni. 

5 + 9 =