Svatební stany

Then Until Now

Nůžkové stany o rozměrech 2 x 3 m, 3 x 3 m, 3 x 4,5 m, 3 x 6 m  v bílé, či smetanové barvě jsou pomocí okapových dílců spojovat i do větších celků a můžete je tak použít nejen jako stany pro obřad, ale také pro posezení hostů všude tam, kde je obtížné, nebo prostorově nemožné postavit velkoplošné stany. Nůžkové stany jsou zároveň také levnější a na montáž a demontáž rychlejší variantou. Proti velkoplošným stanům je drobnou nevýhodou větší počet nohou. 

Nejčastější rozměry modulů velkoplošných stanů jsou 8 × 4 m, 10 × 5 m či 15 × 10 m. Tyto moduly pak můžete libovolně k sobě skládat, a vytvořit tak velký prostor bez středových nohou. Takto tvořený stan pak může mít rozměry v řádech několika stovek či tisíců m2. Při plánování velikosti stanu je vhodné počítat s plochou 1–1,5 m2 na plánovaného návštěvníka (např. akce pro 300 lidí – stan o rozměrech 300–450 m2, tedy například rozměr 10 × 30 m).

Praktickými doplňky velkoplošných stanů jsou dřevěné podlahy, podia pro hudebníky, menší stany typu pagoda 5 x 5 m, či pohledové baldachýny, lustry, nebo pro chladnější období výhřevy.

 

She Said Yes!

August 2017